• Vaše sny a představy změníme v realitu ...

  • Co nevyrobíme, to nemáte ...

  • Co máte, vyrobili jsme my ...

  • Co máte a my jsme vyrobili je dokonalé ...

  • Co nemáte a my vám vyrobíme bude dokonalé ...

Naše nabídka obsahuje především:

PORADENSTVÍ - nevíte kde začít, nemáte představu jak by to mělo vypadat? Vše s vámi do detailu probereme, navrhneme řešení a nebo dáme doporučení. Nabízíme kompletní poradenství  v oboru výroby nábytku a vybavení interiérů.

ZAMĚŘENÍ - přijedeme za vámi do místa realizace, kde provedeme zaměření a dokumentaci důležitou pro úspěšnou realizaci zakázky, popřípadě navrhneme určité dílčí změny.

3D návrhGRAFICKÉ NÁVRHY - vytvoříme vám návrh, nebo zajistíme jiné renomované grafické studio, vše podle vašich představ a nebo vytvoříme návrh náš vlastní. Z návrhu jsou patrné proporce, barevné řešení a umístění daného kusu nábytku, či vybavení. Navrhneme různé barevné kombinace a různé pohledy na daný interiér, pro vaši lepší představu konečného řešení. Vše podle požadavků zákazníka.

VÝROBA - zakládáme si na precizním zpracování a co nejrychlejší možné době výroby. Na dané zakázce se podílí jen zkušení pracovníci a naši partneři kteří jsou opravdovými odborníky ve svých oborech.

MONTÁŽ - montáž námi vyrobeného nábytku provedeme přesně podle časových možností zákazníka. Vše po vzájemné dohodě. Nejste omezeni žádným dnem v týdnu a žádnou konkrétní dobou. Vyjdeme vám vždy maximálně vstříc.

OSTATNÍ - doporučíme vám firmy zabývající se stavebními, instalatérskými, elektrikářskými a jinými pracemi z řad našich obchodních partnerů, u kterých jsme si jisti, že odvedou kvalitní práci.

Sdílet